+38 050 423 24 00 info@sub.ua

Наша Місія


Хто ми? Як бути впевненим, що ваше підприємство під надійним захистом?

ЩО МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ

Ми навмисне уникаємо терміну «якість» як визначального критерію оцінки нашої роботи. Цей термін нічим нас не відрізняє від інших охоронних закладів. До того ж, давати оцінку нашій роботі можуть лише наші замовники.

Як свої переваги можемо відзначити декілька важливих факторів:

Специфіка роботи – охорона виробничих підприємств. Неможливо з високим професіоналізмом займатися одночасно різними видами охорони (пультовою, супроводом вантажів, персональною охороною тощо)

Успішний досвід роботи з підприємствами, які сертифіковані за системою ISO або TUV, підтверджує відповідність наших послуг міжнародним системам якості.

Значні розміри оборотних коштів дозволяють забезпечити фінансові гарантії у разі заподіяної з нашої вини шкоди.

Ми не належимо до жодної фінансово-промислової групи. Це робить нас незалежними та неупередженими у разі зіткнення інтересів наших клієнтів.

Маємо досвід успішної співпраці з підприємствами агропромислового комплексу та виробниками продуктів харчування, на яких діють режими додаткової безпеки.

Велика штатна чисельність дозволяє оперативно реагувати на запити замовника, а також виявляти гнучкість та адаптувати охорону з урахуванням специфіки виробництва. У ході цих процесів здійснюється постійний контроль за ефективністю роботи охорони за рахунок інспекторів, які не є штатними одиницями на окремо взятих об’єктах та виконують завдання щодо висвітлення реального стану охорони об’єкта.

Незважаючи на складну ситуацію в східному регіоні України, ми продовжуємо ефективно співпрацювати з клієнтами на цих територіях. Наша репутація для нас вища за фінансову складову.

Ми відзначили лише окремі найважливіші аспекти при виборі способів охорони. Якщо Ви шукаєте надійних партнерів у галузі охорони Вашого бізнесу, давайте співпрацювати.